Haber

Ajda Pekkan ve DKTT Düet Yaptı

SÜRPRİZ DÜET

Muhteşem konserde Ajda Pekkan, son zamanların en popüler gruplarından DKTT’yi sahneye davet etti ve “Don’t Think Never” şarkısını düet olarak seslendirdi.

Süperstar, sahnede modacı Burcu Sedef’in Güçlü PSM için özel olarak tasarladığı iki farklı kostümü giydi. Ülkemizin dört bir yanından beklenen yağış ve fırtına öncesinde uyarıda bulunan Süperstar, “Bu akşam burada bir fırtına daha çıkacak.

“Hazırlıklı olun” sözleriyle fırtına etkisi yaratacak bir sahne performansı sergiledi ve mükemmel gücüyle hayranlarını bir an olsun hareketsiz bırakmadı. Süperstar’a konser boyunca Brezilya’dan özel dansçılar eşlik etti.

Dansçılarıyla birlikte sergilediği muhteşem performansın yanı sıra kendine özgü yorumuyla da büyük alkış alan Ajda Pekkan, bu sezonun son konserini İstanbul’da verdi.

Yıl boyunca yaz kış Türkiye’nin dört bir yanında turne yaparak milyonlarca hayranla buluşmanın mutluluğunu dile getiren Süperstar, “Bu benim bu sezon İstanbul’daki son konserim, şehir dışında birkaç konserim daha kaldı ve bitirdikten sonra Onlarla 2023’e veda edeceğiz.

“2024’te yine güzel konserlerde bir araya gelip şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz” diyerek hayranlarına teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu