Haber

AK Parti Kilis Milletvekili Adayları Basın Mensuplarıyla Buluştu

AK Parti Kilis milletvekili adayları, kentte görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen programda konuşan AK Parti Kilis Milletvekili Adayı Ahmet Salih Kol, sahada seçim çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Bu seçimin önceki seçimlere göre daha değerli olduğunu belirten Kol, şunları kaydetti:

“Bu seçimi diğer seçimlerden ayıran en büyük özellik bir yanda ulusal ve yerel, diğer yanda dışarıdan gelecek parayla ülkeyi kiminle ve kiminle ortaklaşa yönetecekleri ve kimden alacağı seçimi olacaktır. kesin değil.Bir yanda AK Parti ve Cumhur İttifakı.Savunma sanayii anlamında kendi savaş gemisini, uçağını, helikopterini, her türlü teçhizatını yapan, tarımda milli ve yerlilik oranını maksimize etmeye çalışan, Sosyal devlet anlayışı, uzayda ve teknolojide ise Türkiye’nin kadim hayali olan Amerika, İngiltere, “İsrail’i gücendirmek değil, onlarla ortak iş yapmak isteyen bir taraf arasında tercih yapılacak” . Halkımızın bunun bilincinde olması ve dolayısıyla AK Parti’yi sahiplenmesi bizi çok mutlu ediyor.”

Dal, kentte devam eden çalışmaları tamamlamak için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

AK Parti Kilis milletvekili adayı Fazıl Arısoy da sahada çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kilis’e eğitim ve araştırma hastanesi kazandıracaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Servet Ramazan, AK Parti Kilis İl Başkanı Metin Karakuş ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tohumcu da birer konuşma yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu