Haber

Bahçeli’nin çağrısı gündeme geldi! Erbakan ve Karamollaoğlu’ndan takviye

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Gazze’de 2 haftadır zincirleme insani felaketler yaşandığını, soykırım boyutuna ulaşan vahşi saldırıların artık sabır ve hoşgörü sınırlarını aştığını belirtti.

BAHÇELİ: Türkiye HIZLI HAREKETE GEÇMELİ

Bahçeli açıklamasında şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi olarak çağrımız şudur; bugünden itibaren 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa, saldırılar durmazsa, mazlumların üzerine bombalar atılmaya devam edilirse Türkiye’nin bunu yapması gerektiğini milletimle açıkça paylaşıyorum. tarihi, insani ve dini sorumlulukları gereği hızla devreye girip gereğini yapar.Gazze’yi koruma ve kollama misyonunu üstlenmek atalarımızın mirasıdır.İfadelerini kullandı.
 

KARAMOLLAOĞLU’NDAN TAM DESTEK

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklamaya ilişkin bir paylaşım paylaştı.

Karamollaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sayın Devlet Bahçeli’ye Filistin konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihimizin, inancımızın ve insanlığımızın gereği olan çağrısını destekliyorum.”dedi.

FATİH ERBAKAN’DAN BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da Bahçeli’ye destek verdi.

Erbakan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Gazze’yi koruma ve kollama misyonunu üstlenmek bizim mirasımızdır. “Sayın Devlet Bahçeli’ye duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum.”söz konusu.

MHP lideri Bahçeli’nin paylaşımı sosyal medyada birçok kullanıcıdan büyük destek aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu