Yaşam

Barış Akarsu Merhaba Nereden İzlenir? Barış Akarsu Merhaba, Film ne hakkında ve oyuncular kimler?

2022 yılında vizyona giren Barış Akarsu Hello büyük bir başarıya imza attı. Usta müzisyenin hayatının anlatıldığı sinema kısa sürede izleyicilerin ilgisini çekti. Başrolünde genç oyuncuların yer aldığı Barış Akarsu Merhaba, sonunda dijital platformda yayınlandı. Peki Barış Akarsu nerede izlenir Merhaba, oyuncular kimler?

Detaylar burada…

Barış Akarsu Merhaba, 18 Kasım 2022’de vizyona girdi.

Barış Akarsu’nun hayatını konu alan film kısa sürede çok sayıda izleyiciye ulaşmayı başardı. Usta sanatçımız Barış Akarsu’nun gençlik yıllarından itibaren müziğe olan ilgisini anlatan sinema, sanatçının dokunaklı hayat hikâyesini seyirciyle buluşturuyor.

Barış Akarsu Merhaba geçtiğimiz günlerde dijital bir platformda yayınlandı ve en çok izlenenler listesinde birinci sırada yer aldı.

Barış Akarsu Merhaba Nereden İzlenir?

Barış Akarsu Merhaba, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlandı. Filme Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Film, Netflix’te yayınlanmasının ardından Türkiye kataloğunda en çok izlenen yapımlar arasında yerini aldı. Seyircinin beğenisini toplayan dizi kısa sürede liderliğe yükseldi ve Terzi ve Kuru günler gibi uzun süredir gündemde olan yapımları geride bıraktı.

Barış Akarsu Merhaba Konu nedir?

Barış Akarsu Merhaba, usta sanatçımız Barış Akarsu’nun hayatına odaklanıyor. Akarsu, 2007 yılında trafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından sevenlerinin yasını tuttu. Çocukluğunda başladığı müzik serüveni, müzikseverlerin dinlemekten asla bıkmadığı müzikleri ortaya çıkardı.

Barış Akarsu, adını ilk kez 2004 yılında katıldığı “Academy Turkey” adlı müzik yarışmasında duyurdu ve akabinde ilk albümünü çıkardı. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Akarsu, Yalancı Yarim dizisinde de rol almıştır. Ancak Akarsu 28 yaşında trafik kazası sonucu aramızdan ayrıldı ve geride yıllar geçse de unutamayacağımız bir müzik bıraktı.

Barış Akarsu Merhaba Oyuncular

Filmde Barış Akarsu’nun hayatı İsmail Ege Şaşmazcanlandırır.

Şaşmaz’a eşlik eden başrol oyuncumuz ise Üç Kızkardeş dizisinden tanıdığımız isim. Almila Ada.

Filmin oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Şafak Pekdemir

  • Burak Satıbol

  • Metin Coşkun

  • Aslıhan Kapanşahin

  • Ebru Nil Aydın

Barış Akarsu’nun “Merhaba” fragmanına da buradan ulaşabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu