Haber

Bayraklı’da vegan ve glütensiz ürünlere ilgi

Bayraklı Belediyesi’nin sosyal tesislerinde geçen yıl sunulmaya başlanan vegan eserler, ilçe sakinlerinin beğenisini kazandı. Hayvansal gıdaları tüketmeyen müşteriler için diyetisyenler eşliğinde hazırlanan Vegan Menü, en çok tercih edilen gıdalar arasında yerini aldı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm topluma sesleniyoruz. Yeni lezzetlerimizi tatmak isteyen herkesi kafelerimize bekliyoruz.

 

5 TESİSTE VEGAN MENÜ MEVCUTTUR

Bayraklı Belediyesi’nin geçtiğimiz yıldan bu yana yeni menüye ek olarak sunduğu ‘Vegan ve Glutensiz Yemek Menüleri’ büyük ilgi gördü. Bu kapsamda lezzetli menüler ile kaliteli ve ekonomik hizmetten ödün vermeyen Bayraklı Belediyesi’nin kafelerini binlerce vatandaş ziyaret ederek yeni menüleri test etti. 10 Sosyal Tesis’in 5’inde hazırlanan Vegan ve Glutensiz menüler Havuz, Teras, Koy, Plum ve Değirmen Cafe’de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Diyetisyenler eşliğinde özel olarak hazırlanan menüde; Vegan Hamburger, makarna, pizza, tost ve Falafel seçenekleri mevcuttur.

 

YENİ LEZZETLERİ KEŞFEDİN

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Vegan beslenen vatandaşlarımıza alternatif menüler sunuyoruz. Yeni tatlar keşfetmek isteyen herkesi kafelerimize bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

susehrihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu