Ekonomi

Bella Maison’a Yeni Pazarlama Direktörü

Türkiye ve küresel pazarda süratle büyümeye devam eden mesken dokumacılık ve dekorasyon kesiminin kıymetli markası Bella Maison, küresel amaçları doğrultusunda insan kaynağını yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda farklı bölümlerde yaklaşık 20 yıllık deneyimi bulunan Gülin Görünmez, Bella Maison’un yeni pazarlama yöneticisi oldu.

Türkiye ve küresel pazarda süratle büyümeye devam eden konut dokuma ve dekorasyon dalının kıymetli markası Bella Maison’da üst seviye bir atama gerçekleşti. 20 yıla yaklaşan meslek hayatı boyunca besin ve kimya başta olmak üzere birçok dalda farklı kademelerde vazife alan ve son olarak Hayat Kimya’da küresel pazarlama küme müdürlüğü yapan Gülin Görünmez, Bella Maison’un yeni pazarlama yöneticisi olarak atandı. Kasım ayında yeni misyonuna başlayan Görünmez, 2023 yılı itibariyle yeni ülke mağaza açılışlarına da sürat verecek olan markanın yurt içi ve yurt dışı tüm pazarlama faaliyetlerinin idaresinden sorumlu olacak.

Gülin Görünmez yeni vazifesiyle ilgili fikirlerini, “Bella Maison her zevke ve ihtiyaca hitap eden geniş ürün yelpazesi, özgün ve modern tasarımları ile yaşam alanlarını güzelleştiren bir marka. Ulusal ve uluslararası pazarlardaki büyüme yolculuğunda birlikte yol alacağımız için mutluyum.” Kelamlarıyla tabir etti.

“Markamıza yeni bir ivme kazandıracak”

Gülin Görünmezile birlikte Bella Maison’un gücüne güç kattığını kaydeden Bella Maison CEO’su Muhammed Tan, “Gülin Görünmez üzere deneyimli bir ismi markamızın çatısı altında görmekten son derece memnunuz. Farklı dallardaki deneyimini ve vizyonunu Bella Maison dinamizmiyle birleştirerek markamıza yeni bir ivme kazandıracağına, bizi küresel amaçlarımıza daha süratli ulaştıracağına inanıyorum. Bella Maison birebir gayelere inanan, işine olan heyecanını, beşere olan tutkusunu hiçbir vakit kaybetmeyen bir grupla kuruldu. Bugün bu grup güçlenerek ve amaçlarını daha da ileri taşıyarak büyümeye devam ediyor” diye konuştu.

Gülin Görünmez kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme İdaresi mezunu Gülin Görünmez, meslek hayatına 2004 yılında başladı. Tibet Şirketler Kümesi, Pınar Et ve Hayat Holding firmalarında pazarlama ünitelerinin farklı kademelerinde yurt içi ve yurt dışı sorumluluklar alan Görünmez, Bella Maison pazarlama yöneticisi olmadan evvel Hayat Kimya’da küresel pazarlama küme müdürlüğü misyonunu yürütüyordu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu