Haber

Cemar Traverten-Mermer, Manisa FK ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Türkiye traverten ve mermer sektörünün en önemli firmalarından biri olan Cemar Traverten-Mermer, Trendyol 1. Lig ekiplerinden Manisa Futbol Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Cemar Traverten-Mermer 2023-2024 sezonunda Manisa FK takımının forma kol sponsoru olacaktır.

Manisa’da 280 hektar arazi üzerinde dünyanın en büyük traverten ocağını işleten ve dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Cemar Traverten-Mermer spora desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda Cemar, Trendyol 1. Lig ekiplerinden Manisa Futbol Kulübü’nün resmi sponsoru oldu. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde düzenlenen protokol törenine Cemar Traverten-Mermer Genel Müdürü Yusuf Yalçın ve Manisa Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Engin Anlı’nın yanı sıra genç futbolcular Demba Diallo ve Mehmet Uysal katıldı. Törende konuşan Genel Müdür Yusuf Yalçın, “Öncelikle hayırlı olsun. Biz Cemar Traverten-Mermer olarak bölgemize ve ülkemize her anlamda katkı sağlamaya çalışan bir firmayız. Manisa Futbol Kulübü’nü ziyaret ettik, çok güzel tesislerin yapıldığını ve büyük emek harcandığını gördük. Kurulduğu günden bu yana kısa sürede büyük başarılara imza atan bir kulüp olduğunu biliyoruz. Bu sponsorluğun her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. kulübümüz, şirketimiz ve ülke futbolu. Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle her zaman öncü olmaya çalışan şirketimiz bundan sonra da spora ve sporcuya destek olmaya devam edecek” dedi.

Engin Anlı: “Manisa’nın iki kıymetli maliyeti ortaya çıkıyor”

Anlaşmanın hayırlı olmasını dileyen Manisa Futbol Kulübü Başkan Vekili Engin Anlı, Cemar’ın Manisa’nın en önemli markalarından biri olduğunu vurguladı. Anlı, “Bugün çok özel bir gün. Manisa’nın iki önemli değeri bir araya geliyor. Manisa FK ve Cemar işbirliği. Bu sene Süper Lig’e çıkmamızda bize büyük destek ve katkı sağlayacak. Firmamızın sahibi Ahmet beye ve genel müdürümüz Yusuf Bey’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.Bizi yalnız bırakmadılar.Manisa’nın markası olma hakkını bize verdiler.İnşallah beraber olurlar. Dönem sonunda şampiyonluk kutlanırken biz de.

Konuşmaların ardından Yalçın ve Anlı arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Sözleşme çerçevesinde Cemar Traverten-Mermer 2023-2024 döneminde Manisa FK takımının kol sponsoru olarak yer alacak. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu