Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 28 Mayıs Türkiye’nin Yüzyılını müjdeleyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzdeki günleri en güzel ve verimli şekilde değerlendireceğiz. Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılının Müjdecisi yapacağız.” terimleri kullandı.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin en kritik seçimlerinin ilk sınavını verdiğini belirtti.

Cumhur İttifakı’nın kışkırtmadan, baskılara, yıldırmalara aldırış etmeden, zorluklar karşısında yılmadan, canla başla mücadele ettiğini vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:

“Emekleriniz, emekleriniz ve fedakarlıklarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbime sizler gibi yoldaşlar nasip ettiği için binlerce kez şükrediyorum. Şimdi 14 Mayıs’ta yakaladığımız başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma zamanı. seçimler 27 Mayıs darbesinin 63. yıl dönümüydü. 28 Mayıs’ın ertesi günü seçimler yapılacak. Biz milli iradeyi, vatana ve millete hizmet sevgisini merkeze almış bir ittifakız. siyasetinin..

Türkiye bizden hizmet bekliyor, eylem bekliyor, milletimiz bizden onu hedefleriyle buluşturmamızı bekliyor. Depremzedelerimiz bir an önce yaralarını sarmamızı bekliyor. Biz aslında 28 Mayıs seçimi için sandıkların rengi belli olduktan sonra çalışmalara başladık. İnşallah önümüzdeki günleri en keyifli ve verimli şekilde değerlendireceğiz. 28 Mayıs’ı Allah’ın izniyle Türkiye’nin yüzyılının müjdecisi yapacağız. Sana güveniyorum.”

haber-senpazar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu