Haber

Gülizar Biçer Karaca’dan Denizli Büyükşehir Belediyesi İhalesine Yanıt: “100 Gün Sonra Bu Kayırmacılığı Bitireceğiz”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’lilerin yönetimindeki bir şirkete 19 milyon 593 bin TL’lik gıda paketi alımı ihalesini kazanmasına tepki gösterdi. Biçer Karaca, “Denizlili hemşehrilerimizin hakkını, hukukunu yandaşlarına teslim eden bu anlayışa 100 gün sonra son vereceğiz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yaklaşık maliyeti 19 milyon 593 bin 332 TL olan gıda kolilerinin 2 Ocak’ta AKP yönetimindeki bir şirket tarafından satın alınmasına ilişkin ihaleye ilişkin açıklama yaptı. üyeler. Biçer Karaca şunları söyledi:

“AKP belediyeleri yandaşlarına ihale ve kira dağıtmaya devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi de AK Parti Belediye Başkanı, yine yanlısı yönetim ortağı birden fazla AK Partili olan bir şirkete daha iyi ihale verdi. Şimdi bu yandaş, rantçı, vurguncu sisteminizin sonudur” diyen Denizlili hemşehrilerimizin hakkını, hukukunu yandaşlarına teslim eden bu anlayışı 100 gün sonra bitireceğiz. Denizlili hemşehrilerimizin hakkını ve hukukunu yandaşlarına teslim eden bu anlayışa son vereceğiz. Denizlili hemşehrilerimizin hak ve hukukunu taraftara teslim edenler, 14 Mayıs’ta sandıkta gereken cevabı verecek. Taraftarlara teslim ettiğiniz ihalelerin hesabı mutlaka sorulacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu