Haber

Kayseri’den deprem bölgesine tam destek

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Depremin merkezi olan komşu kent Kahramanmaraş’a deprem felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren yardım ve takviye yapan Önder Büyükkılıç yönetimindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, değişen ihtiyaçlara yönelik temelini koruyor devam eden yaraları iyileştirme sürecinde.

İHTİYAÇ NE OLURSA KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR ORADA

Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmaları başta olmak üzere ilk etapta gıda-yemek, giyim, lojistik ve barınma gibi birçok konuda takviye sağlayan Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesinde değişen ihtiyaçlara göre yardım malzemelerini çeşitlendiriyor. işlem. İhtiyaç ne olursa olsun Büyükşehir Belediyesi yetkililerin uyumu ile anında yardım ve destek sağlıyor.

KONTEYNER ŞEHİR VE PAZAR YAKININDA İLAVE MUTFAK VE YURT

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, rekor denilebilecek kısa sürede alt yapısını kurarak oluşturduğu konteyner kent ve konteyner çarşısının yanı sıra bölgede ihtiyaç duyulan konteyner mutfak ve yatakhaneyi de deprem bölgesine gönderdi. , muhtaçlık değerine göre. Bu kapsamda Kahramanmaraş bölgesine 3 adet konteyner, 2 adet konteyner mutfağı ve 1 adet konteyner yatakhanesi daha sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu