Teknoloji

Mortal Kombat 1’in Homelander Karakteri İçin Fragman Yayınlandı

Mortal Kombat 1‘in Homelander karakteri için beklenen fragman sonunda yayınlandı. Beşinci indirilebilir içerik karakterinin dış görünüşü ve Fatality animasyonları hakkında net şeyler görebiliyoruz. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yeni Lost Records: Bloom & Rage Fragmanı Yayınlandı


Omni-Man, Quan Chi, Peacemaker ve Ermac sonrasında Mortal Kombat 1 dövüşçü kadrosuna katılacak olan bir diğer karakter, Homelander olacak. Eğer Kombat Pack sahibiyseniz, ek ücret ödemeden erişim sağlayabileceğiniz bu karakter için henüz net bir tarihi verilmiş değil. Ancak bir süre önce paylaşılan kısa bir klipin ardından, Warner Bros. Games ve NetherRealms Studios tarafından ilk bakış fragmanı yayınlandı.

Mortal Kombat 1’in Homelander Karakteri Sahneye Çıktı

Her ne kadar Amazon Prime dizisindekinden farklı olarak Anthony Starr tarafından seslendirilmeyecek olsa da, görünüm olarak tutarlı olduğunu görünüyoruz. Bununla birlikte, rakiplerini gözlerinden çıkan lazer ile oyduğu ve gökyüzüne uçurup da yolcu uçağına çarptırdığı Fatality animasyonları ekranımıza geliyor iken süte olan sevgisi gibi detaylara da yer verilmiş.

Bu ay içerisinde yayınlanması beklenen Homelander karakteri öncelikli olarak Kombat Pack sahiplerine sunulacak. Bir hafta sonrasında da bütün kullanıcılar için satın alınabilir olacak.

Son olarak, Homelander sonrasında altıncı ve son karakter olarak Takeda da yaz mevsiminde yayınlanacak. Ayrıca Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 için hikaye genişlemesi dahil pek çok içerik planı yapıyor.

cermikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu