Yaşam

The Legend of Zelda Filmi Geliyor: İşte İlk Bilgiler

Nintendo ekosisteminin en bilinen yapımlarından biri. Zelda efsanesi Diziyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Şirketin önde gelen isimlerinden Shigeru Miyamoto, oyunu temel alarak yola çıktı. canlı aksiyon filmiBununla ilgili çalışmalara başladıklarını duyurdu.

Nintendo’nun açıklamasına göre canlı aksiyon film projesinden Shigeru Miyamoto sorumlu. yapımcılardan biri olacakgeçmişte Spider-Man, Venom, Uncharted, Fantastic Four, Blade ve hatta Ghost Rider gibi dünyaca ünlü filmlerde çalışmış. Avi Arad ile birlikte çalışacak. Nintendo’ya göre ikili yeni proje üzerinde çalışmaya çoktan başladı.

“Tamamlanması zaman alacak”

Üstlendikleri projeden heyecan duyduklarını anlatan Shigeru Miyamoto, The Legend of Zelda meraklılarının seni cesaretlendirecek bir açıklama yaptı. Miyamoto’dan yapılan açıklamaya göre projeye başlanılmış olsa da The Legend of Zelda filmi yakın gelecekte vizyona girmeyecek. ” Tamamlanması zaman alacakAma umarım görmeyi sabırsızlıkla beklersiniz.” ifadelerini kullanan Miyamoto, konuyla ilgili detay vermedi.

Açıklamalara göre canlı aksiyon filmi, Nintendo ve Sony Pictures Entertainment arasındaki bir iş birliğidir. ortak proje olarak kaydedilecektir. Nintendo proje maliyetinin en az yüzde 50’sini finanse edecek. Sony Pictures Entertainment projenin Yayımcı olacak . Konuyla ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

haber-umraniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu