Haber

Ümraniye’de İşyerindeki Yangın Söndü

Ümraniye’de 4 katlı bir iş yerinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu söndürüldü.

Olay, İstanbul Ümraniye ilçesi aşağı Dudullu Mahallesi Hamza Yerlikaya Bulvarı’nda saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Teze göre 4 katlı binanın girişindeki tabelacıda kaynak makinesinden çıkan kıvılcımın tinerin üzerine düşmesi sonucu yangın çıktı. İlk olarak iş yerinin alt katında başlayan yangın, binadaki diğer iş yerlerine de sıçradı. Olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Yangın, itfaiyenin yaklaşık 1 saat süren çalışması sonucunda kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, maddi hasar meydana geldi.

Yanan 4 katlı iş yerinde görev yapan Mustafa Yıldız, “Olay, tabelacının tinerine sıçrayan kaynak kıvılcımı sonucu meydana geldi. İtfaiyeyi aradık. Ancak yangın iki taraftan da çıktı. Şu anda binada sadece maddi hasar var.”

Faruk Bozkurt isimli vatandaş, “Pencerede alevler çıktı. İtfaiye gelip önden müdahale etti. Üstümüzde tabelacı var ve üzerinde giysiler var. Tabelacının olduğu yer yandı. Büyük ihtimalle kimyasal madde yandı.” – İSTANBUL

posofajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu