Haber

Wanda Nara: Mauro Icardi geçen hafta futbolu bırakmak istedi

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, hastalığını öğrendiğinde ailesinin yansımalarını ve yaşadıklarını anlattı.

Arjantin’den Angel de Brito’ya konuşan güzel isim şunları söyledi:

Medyada herkes bundan bahsederken çocuklarım ağlıyordu. Her şeyin çöktüğünü hissettim. Ailem yok edildi. Mauro kariyerini bitirmek istedi. Zaira tatilden döndü. Annem hep ağlardı. Güçlendim ve herkese yeterli olduğumu hissettirdim çünkü her şey parçalanıyordu.

“Hastalığımı televizyondan öğrendi”

Herkes şoktaydı. Şoktaydı ve parçalanıyordu. Anlayabildiğimde, muhtemelen hastalığımı halka anlatabilirim. Doktorların şüpheleri vardı. Altı farklı hastalık olabilir. Tam olarak emin olmadıkları için bana bir şey söylemediler. Biyopsi oldum ve 15-20 gün sürdü. Sonra doğrulandı. Biyopsi sürecim devam ederken hastalığımı televizyondan öğrendim.

“Hemşireler ağlayarak geldi”

Gökyüzü bana söylemeleri için dans etti. İlk anda hemşireler ağlayarak gelip bana sarıldılar. Mauro’ya ‘Öleceğim ve bana söylemeyecekler’ dedim.

“Doğru tespit etmek istiyorlar”

Doktorlara ‘Televizyonda hastalığımdan bahsediyorlar’ dedim. Şimdi bilmiyordu. Orada 5 test daha yaptırdı ama hastalığımı yüzde 100 doğrulayamadılar. Bu yüzden verdikleri ilaçlarda hata yapmamak için hastalığı olabildiğince gerçek haliyle tespit etmek isterler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu