Yaşam

Müge Anlı’da Eşinin Üçlü İlişkiye Zorladığını İddia Eden Derya’dan Canlı Yayında Yeni İtiraf!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir müddettir Selim Yalçınkaya cinayeti araştırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Selim eski eşi Derya’nın üçlü ilişki itirafı herkesi şoke ederken bugün Derya, yeni bir itirafla yine herkesi şoke etti. Derya canlı yayında gerçeği ağlayarak anlattı.

Biliyorsunuz geçtiğimiz haftadan beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya’nın kuşkulu mevti araştırılıyordu.

Selim Yalçınkaya’nın ailesi de Selim’in eski eşi Derya’nın bu cinayeti işlediğini ya da başkasına yaptırdığını iddia etmişti.

Derya’nın münasebet ağı da cinayet soruşturmasında oldukça dikkat çekmişti. Derya, eşini, eşinin arkadaşı ve amcası da dahil olmak üzere birçok şahısla aldattığı ortaya çıkmıştı.

İhanet iletileri ve imgeleri ortaya çıkınca Derya’nın ‘Ben kıskandırmak isterken ezkaza aldattım.’ ifadeleri herkesi şaşırtmıştı.

Daha sonra da geçtiğimiz günlerde Müge Anlı, Derya’nın ihanet yazışmaları canlı yayında göstermişti. Derya’nın başka erkeklerle yaptığı şeyleri eşi Selim’e anlatması herkesi sıkıntıdan çıkarmıştı.

Derya, birinci evvel bu müstehcen yazışmaları yapmadığını söylese de sonunda da bu bildirileri attığını kabul etmişti.

Ardından Derya yeni bir savla stüdyoya gelmişti. Derya, “Selim evlendiğimizden beri kendisini tatmin etmek için hep benimle başkalarını düşünürdü. ‘Başkalarını da mı çağırsak?’ derdi. Mesela ‘Şu gelse’, ‘Şunu da çağırsak’, ‘Şununla şunu yapsak’ derdi.” kelamlarıyla eşinin baskısıyla üçlü bağlara girdiğini argüman etmişti.

Bunların yanı sıra olayı takip edenler uygun bilir Selim’in babası Adnan Yalçınkaya, Derya’nın birlikte olduğu Erdoğan isimli erkeği öldürdüğü için cezaevine girmişti.

Adnan Yalçınkaya, Erdoğan’ın Derya’yla olan fotoğraflarını gördüğünü ve Erdoğan’ın kendisini tahrik ettiğini belirtmişti. Derya da bu fotoğrafların olduğunu kabul etmemişti.

Bugün de Derya sonunda “Öyle fotoğraflar yok” dediği görüntülü konuşurken çekilen fotoğrafların varlığını kabul etti. “Erdoğan’la o fotoğrafım var benim. Ailemin başına bir şey gelecek, çocuğumu göstermeyecekler diye korkuttum için inkar ettim. Var lakin bu türlü bir şey. Benim haberim yok fakat Erdoğan çekmiş fotoğrafları.” dedi.

Derya, kayınpederinin mahkemesinde “Bu fotoğrafı kocam çekmişti. Daha sonra ayrılma sürecinde Erdoğan’la ikimizin fotoğrafını yan yana koymuşlar Photoshop yapmışlar.” şeklinde ifade vermişti.

Kayınpeder Adnan Yalçınkaya, Müge Anlı’ya gönderdiği mektupta Erdoğan’ın “Ben senin oğlunun karısıyla oğlunun yatak odasında bir arada oldum. Ölmüş babanın hatrı varsa beni vur. “ dediğini ve üzerine geldiğini yazmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu