Teknoloji

OKX ve Polygon Labs, İstanbul’daki Devconnect 2023’te ‘Developer Mixer’a ev sahipliği yapacak.

OKX’in ortalarında Ritz Carlton, Developer Mixer’ı İstanbul’da ağırlamak için Polygon Labs ile işbirliği yaptığını duyurdu. Etkinlik, Web3 teknolojisinin geleceğini öğrenmek, paylaşmak ve işbirliği yapmak için endüstri liderlerini, geliştiricileri ve meraklıları bir hafta boyunca bir araya getirecek bir dizi bağımsız Ethereum etkinliği olan Devconnect 2023 İstanbul’un dördüncü gününe denk geliyor.

OKX’in ev sahipliği yapacağı ‘Geliştirici Karması’ katılımcılara OKX ve Polygon Labs ürün temsilcileriyle bağlantı kurma, ağ kurma ve sohbet etme konusunda eşsiz bir fırsat sunacak. Etkinlikte ayrıca Web3’teki en son yenilikler hakkında, özellikle hesap soyutlama teknolojisindeki en son gelişmelere odaklanan birçok konuşma ve panel yer alacak.

13 Kasım’da başlayıp 19 Kasım’da sona erecek olan Devconnect 2023 İstanbul, geliştiricilerin, sektör uzmanlarının ve blockchain meraklılarının bilgilerini, ağlarını genişletmeleri ve bir hafta sürecek panel tartışmaları ve açılış konuşmalarıyla Web3 alanının ön sıralarında yer almaları için bir platform olacak ve ağ oluşturma oturumları. işi yapacak.

kizilirmakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu