Yaşam

Serhat Osman Karagöz Öyle Bir Geçer Zamanda Yatak Sahnesine Başkaldırdı ki Hep Karşısına Çıktı!

Televizyon ekranlarının en efsane dizilerinden biri olan Böyle Bir Geçer Zaman popülerliğini hâlâ koruyor. Dizide Murat karakterini canlandıran Osman Karagöz, yıllardır gözünün önünden ayrılmayan Aylin ve Murat sahnesini güldüren bir isyan çıkardı!

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Aras Bulut İynemli, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı ‘So A Passing Time’ dizisi Türk televizyonuna adını altın harflerle yazdırdı.

Yüzbaşı olan Ali’nin yurtdışında Caroline isimli bir kadına aşık olup ailesini geride bırakmasıyla başlayan şanssızlık dizisi bizleri ekranın önüne kilitledi.

Akarsu ailesinin yaşadıkları bizi çok üzdü, ailenin çocukları öyle bir sıkıntıya giriyordu ki ‘bunlar şimdi ne yapacaklar’ diye sorduk. Kendimize sormadan edemedik.

Bir de Küçük Osman vardı tabii! Tüm dertler arasında kulağa o kadar tatlı geliyordu ki seyirci ekrandan bize sarılmak istedi!

Bu sırada Aylin cephesinde işler yolunda gitmemektedir. Murat’ın ağabeyine aşık olan Aylin maalesef Soner’le yaptığı anlaşma sonucu Murat’la evlenmek zorunda kalmıştır.

Murat, Soner ve Aylin arasındaki aşk üçgeni en çok Murat’ı etkilemiş ve psikolojisi artık tamamen yıkılmıştır.

Bu çifti dizinin en unutulmaz sahnelerinden birinde yaşadık. Murat, Aylin’le birlikte olmak istedi ama Aylin kabul etmedi.

Aylin’den bir kez daha reddedilen Murat krize girdi.

Bu sahne ise sosyal medyada goygoycuların dilinden hep düştü.

Sürekli goygo yapılan bu sahnede başrollerden biri olan Murat karakterini canlandıran Serhat Osman Karagöz, bu duruma güldüren bir isyan çıkardı.

Ardından oynadığı rollere göz attı.

Peki ne diyelim, sen hep ofsaytsın Osman! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu