Haber

Sosyal Medya Fenomeni Merve Taşkın, Paylaşımları Müstehcen Bulunduğu için Hapse Girebileceğini Açıkladı!

Sık sık sansasyonlarla gündeme gelen toplumsal medya fenomeni Merve Taşkın, Onlyfans kullandığı ve paylaşımları müstehcen bulunduğu için mahpusa girebileceğini söyledi!

Kendisine gelen mahkeme iletisini da paylaşan Taşkın’ın neler söylediğine gelin birlikte bi’ bakalım…

“Merve Taşkın kim ya?” diyenler için kendisinden kısaca bir bahsedelim evvel. Taşkın, toplumsal medyanın son periyotta ünlü ettiği isimlerden biri.

Kendisi yarattığı sansasyonlarla, söyledikleriyle ve paylaşımlarıyla gündemde kalmayı bir biçimde başarıyor. Yani bugüne kadar başardı.

Kendisi Amsterdam’da seks müzesinde verdiği erotik pozlarla çok konuşulmuştu mesela…

Yaptığı bu bekaret açıklaması da cabası… “Artık bakire değilim, merakımdan yaptım” diyen Taşkın’ın bize bu açıklamayı neden yaptığını bilmiyoruz hâlâ…

Nusret’e gidip bir anda vejetaryenlikten vazgeçişi var bir de… Yani Merve Taşkın’ın sansasyonları saymakla bitmez arkadaşlar.

Yaptığı paylaşımlarla isminden sık sık kelam ettiren Merve Taşkın, Onlyfans kullandığı için ve paylaştığı fotoğraflardan ötürü “müstehcenlik” cürmünden hakkında mahkeme kararı alındığını söyledi.

Yaşananları attığı bir tweetle duyuran Taşkın, “Tepki gösterenler tebrikler, amacınıza ulaştınız” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

twitter.com

Daha evvel de seks müzesine gittiği için 5 ay mahpus cezası aldığını söyleyen Taşkın, hatalı bulunması hâlinde mahpusa girebileceğini söyledi…

Ardından Taşkın’ın bu söylediklerine yorumlar da gecikmedi…

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu